iMac

iMac Logo

Kirkam nägemus paremast arvutist.

iMac
Luua lauaarvuti kasutuskogemus, mis on kõikehõlmavalt kaasahaarav. See on idee moodsa iMaci taga. Ja nüüd on see veelgi võimsam. Uuel iMacil on uusimad protsessorid, uusim graafikasüsteem, uudne salvestusruum ja suurema ribalaiusega ühenduvus. Kogu funktsionaalsust kroonib aga eredaim ja värvikaim Retina-ekraan, mis iMacil eales nähtud. Tulemuseks on veelgi parem arvutikogemus ning kirkam võimalus selle nautimiseks.
Osta

Jõudlus

Kiiruseületamine
lubatud.

iMac

Kõik on veel võimsamad.

Enneolematult kiire ja võimas iMac on nüüd varustatud seitsmenda põlvkonna Intel Core i5 ja i7 protsessorite ning uusima võimeka graafikakaardiga. Hüppe on teinud ka salvestusruum. Ülikiire ja mahukas Fusion Drive on nüüd 27- ja 21,5-tollise Retina-ekraaniga mudelite standardkonfiguratsioonis. Et saaksid teha iMacis kõike, mida soovid. Tippkiirusel.

Silmiavav graafika.

iMaci Radeon Pro 500 sarja graafikakaardid muudavad vaatamisväärsuseks iga asja, mis ekraanile ilmub. 27-tollise 5K Retina-ekraaniga iMacil on kuni 8 GB VRAM-i. 21,5-tollise 4K Retina-ekraaniga iMacis särab aga 4 GB graafikakaart. Mõlema mudeli tohutu jõudluse tulemuseks on ülikaunid visuaalefektid ja 3D-graafika. Lisaks sellele saad kasutada täiustatud videotöötlusfunktsioone. Nüüd saad Final Cut Pro X abil mitmekaamera projektidega töötada kuni viies täissuuruses 4K-video voos.

21,5-tolline 4K mudel

1,5x kiirem videotöötlus
3x suurem mängujõudlus
2x kiirem 3D-graafika

27-tolline 5K mudel

1,4x kiirem videotöötlus
1,5x suurem mängujõudlus
1,4x kiirem 3D-graafika
iMac

Kiirendab igat su tegevust.

Igal iMacil on uus seitsmenda põlvkonna Intel Core protsessor. Ükski iMac pole kunagi varem olnud nii kiire: 27-tollise ekraaniga mudel kuni 4,2 GHz ja 21,5-tolline 3,6 GHz. Suurt protsessorijõudlust nõudvate rakenduste nagu Logic Pro ja Final Cut Pro kasutamisel annab Turbo Boost veelgi rohkem jõudlust. Kõik toimub kulisside taga, aga erinevust on näha ja tunda.
Kuni
4,5 GHz
Turbo Boost
27-tollisel mudelil1
Kuni
4,2 GHz
Turbo Boost
21,5-tollisel mudelil

Välkkiire välkmälu.
Arukas varundus.

Salvestamine tähendab ruumi. Aga ka kiirust. Fusion Drive ühendab need kaks. Sagedamini kasutatavad rakendused ja failid salvestatakse automaatselt välkmälusse, kõik ülejäänu aga mahukale kõvakettale. Fusion Drive'i abil saad kõike kiiremini ja tõhusamalt teha - alates arvuti ja rakenduste käivitamisest kuni fotode importimiseni.
Kuni
50%
kiiremad
SSD‑d3
Kuni
3TB
Fusion Drive4

Retina ekraan.

Retina ekraan
oma täies hiilguses.

iMac

Veelgi kirkam, veelgi rohkem värve.

Uue iMaci Retina-ekraan on säravam kui kunagi varem. Miljard värvi ja 500-nitine eredus asetavad graafika ekraanil täiesti uude valgusesse. Pikslite tihedus on nii suur, et silm ei suuda neist ühtegi eristada. Tekst on nii selge ja terav, et su kirjad ja dokumendid näevad enneolematult head välja. See on lihtsalt parim Maci Retina-ekraan siiani.
iMac
43%
rohkem eredust
kui eelmisel mudelil
Miljard
värvi

Värvid pildil on just
nagu elus.

Maailm on täis imelisi värve. iMac toob neid nüüd veelgi rohkem pildile. Retina-ekraanil on lai värvigamma (P3), mis ei põhine mitte tavalistel valgetel, vaid täiustatud punarohelistel fosforist LED-idel. Nii on kõik kolm värvi – punane, roheline ja sinine – paremini tasakaalus ning kujutavad tõetruusid värve ühtlasemalt ja täpsemalt.

Thunderbolt 3.

Sinu võimsaim kontakt.

Kahekordne kiirus ja ribalaius
võrreldes eelmise põlvkonnaga.

Iga iMaci standardvarustuses on kaks Thunderbolt 3 (USB-C) liidest, mis võimaldavad väliste kõvaketaste ja kaamerate ühendamiseks andmeedastust kuni 40Gb/s ning videoseadmete ja ekraanide ühendamiseks varasemast kaks korda suuremat ribalaiust. Tänu neljale USB 3 liidesele on lisaseadmete (sh printeri, iPhone'i, mälupulkade jm) ühendamiseks rohkelt võimalusi. Ning ülikiire kolme vooga WiFi ja Bluetooth 4.2 juhtmevaba tehnoloogia abil saad lemmiksisuga kiiresti ühenduse luua.
iMac data transfer
Andmeedastus kuni 40 Gb/s
(eelmise põlvkonna mudelist
kaks korda kiirem)
iMac 5k screen
Üks 5K ekraan
iMac 4K screen
iMac 4K screen
Kaks 4K ekraani
iMac

Disain.

Vaata, mis kõik 5 millimeetri sisse mahub.

iMac

Legendaarne disain. Tipptasemel inseneritöö. Tõeline kunstiteos.

iMac on alati hiilanud nii välimuse kui ka sisuga: lihtsas ja stiilses korpuses on koos ekraan, protsessor, graafikakaart, kõvaketas, mälu jm. Uuel iMacil on meie kõigi aegade kõige arenenum ja kirkam lauaarvuti ekraan. See on täis uudseid tehnoloogilisi lahendusi, et viia seadme võimsus ja jõudlus täiesti uuele tasemele. Ja kõik see mahub korpusesse, mis on servast vaid 5 mm paksune.
Ekraani paneel
1,4mm
paks
Korpus
5mm
paks, servast
iMac
iMac

Apple'i tarvikud.

Taaslaetavad.
Taaskord imelised.

Uus numbriklahvidega klaviatuur Magic Keyboard muudab kirjutamise, arvutustabelite redigeerimise ja profirakenduste kasutamise imelihtsaks. Koos Magic Mouse 2 või Magic Trackpad 2 töötab see iMaciga justkui võluväel.
iMac
Numbristikuga klaviatuur Magic Keyboard
Numbristikuga Magic Keyboard muudab lihtsaks nii töö kui ka mängimise.
Klaviatuur Magic Keyboard
Stiilne, madal ja stabiilne kuju võimaldab mugavalt ja täpselt kirjutada.
Hiir Magic Mouse 2
Voolujooneline Multi-Touch hiir on vastupidavam, libiseb sujuvalt ja pakub käegakatsutavalt head kvaliteeti.
Puuteplaat Magic Trackpad 2
Suur Force Touch tehnoloogiaga puuteplaat on rõhutatult kasulik - tugevam vajutamine avab uusi funktsioone.

macOS

Just see teeb
Maci ainulaadseks.

macOS on opsüsteem, mis viib ellu kõik, mida Macis teed. macOS High Sierra toob su Mac-arvutisse uuenduslikud tehnoloogiad ja täiustatud funktsioonid. See on läbi aegade võimekaim macOS.
iMac

Milline iMac?

Võrdle iMaci mudelite tehnilisi andmeid
ja vaata, milline neist sobib sulle.

iMac
iMac
iMac
21,5-tolline

4K Retina-ekraan

21,5-tolline
4K Retina-ekraan
21,5-tolline
5K Retina-ekraan