NB! Suure nõudluse ja piiratud koguse tõttu võib iPhone 11, 11 Pro, 11 Maxi ja Apple Watch 5 tarneaeg olla kauem, kui 2 nädalat.

%
Detailid
Nautige JBL-ile omast kvaliteetset heli tänu võimsatele 50 mm kõlarielementidele.
Kuni 20 tundi tööaega. Kuulake muusikat juhtmevabalt terve päev ja enamgi ilma, et peaksite juhtmeid ühendama. Aku laadimine toimuv vaid 2 tunniga. Ühendage E55BT mugavalt mitme seadmega, et saaksite kuulata muusikat oma sülearvutist ja seejärel kiirelt vastata kõnedele oma nutitelefonist. Kõrvaklappide välimust kaunistab stiilne tekstiilkate peatoel mis ainult ei muuda neid atraktiivsemaks, vaid suurendab ka kandmismugavust. Juhtmevabal kasutamisel saate klapil asuvate juhtnuppudega kiirelt kontrollida muusikaesitust ja kõnesid. Innovaatiline tekstiilkaabel ja nurga all liides tähendab, et juhtmepuntrate tekkimine on minevik. Juhtmega ühendades asub kaabli küljes juhtpult, millega saate vastata kõnedele ja kontrollida muusikaesitust.

JBL E55BT Wireless Headphones, sinine

Laokood: JBLE55BTBLU

99,00 €

Tavahind: 129,00 € Säästad: 30,00 €

Järelmaksu kalkulaator
Summa 99,00 €
KauplusLaoseis
Endla iDealToode on laost otsas
Solaris iDealToode on laost otsas
Kristiine iDealToode on laost otsas
Tartu iDealToode on laost otsas
Ülemiste IdealAinult mõned tooted saadaval
Nautige JBL-ile omast kvaliteetset heli tänu võimsatele 50 mm kõlarielementidele.

Kuni 20 tundi tööaega. Kuulake muusikat juhtmevabalt terve päev ja enamgi ilma, et peaksite juhtmeid ühendama. Aku laadimine toimuv vaid 2 tunniga. Ühendage E55BT mugavalt mitme seadmega, et saaksite kuulata muusikat oma sülearvutist ja seejärel kiirelt vastata kõnedele oma nutitelefonist. Kõrvaklappide välimust kaunistab stiilne tekstiilkate peatoel mis ainult ei muuda neid atraktiivsemaks, vaid suurendab ka kandmismugavust. Juhtmevabal kasutamisel saate klapil asuvate juhtnuppudega kiirelt kontrollida muusikaesitust ja kõnesid. Innovaatiline tekstiilkaabel ja nurga all liides tähendab, et juhtmepuntrate tekkimine on minevik. Juhtmega ühendades asub kaabli küljes juhtpult, millega saate vastata kõnedele ja kontrollida muusikaesitust.">