Liitu meie uudiskirjaga ja saad iga nädal eksklusiivseid sooduspakkumisi! Liitu nüüd SIIT

iPhone XS

iPhone XS
iPhone XS logo

Suur. Suurem.

Suurepärane.

Super Retina ekraan kahes suuruses – üks lihtsalt suur ja teine suurim, mida iPhone'idel kunagi nähtud. Veelgi kiirem Face ID. Kõige nutikam ja võimsam kiip, mida on nutitelefonides eales kasutatud. Ja murranguline kahe kaamera süsteem. iPhone XS pakub kõike, mida ainult iPhone suudab. Äärmustesse viiduna.

Osta
iPhone XS

Super Retina. Suur ja veel suurem.

iPhone XS mudeli OLED-ekraanil on oma valdkonna täpseimad värvid, HDR ja sügavaimad mustad toonid. iPhone XS Maxil on aga suurem ekraan kui ühelgi varasemal iPhone’il.

iPhone XS Max

6.5-tolline ekraan1

iPhone XS display

iPhone XS

5.8-tolline ekraan1

iPhone XS Max
iPhone 8
iPhone XS Max
iPhone 8 Plus
iPhone XS

Erakordsed materjalid. Valmistatud kõige vastupidavamast klaasist, mida nutitelefonides kasutatud. Uus imekaunis kuldne viimistlus, mis on valmistatud aatomkihtsadestuse meetodil.
Täppistöödeldud roostevabast terasest ribad. Ning täiesti uuel tasemel vee- ja tolmukindlus.2

iPhone XS colors

Roostevaba teras. Kasutame spetsiaalset Apple'i välja töötatud sulamit, mis võimaldab luua kolmes viimistlusvariandis metallkorpuseid.

PVD värvitöötlus. Kuldse ja kosmosehalli viimistluse saavutamiseks on roostevabast terasest korpuse jaoks kasutatud tipptasemel füüsikalise aurustamise-sadestamise meetodit, mis tagab klaasipinda kaunilt täiendava värvi ja peegelduvuse.

Juhtmeta laadimine. Klaasist tagakülg võimaldab mudelit iPhone XS laadida juhtmevabalt.3 Laadimine on isegi veel kiirem kui iPhone X-i korral.

Täiustatud Face ID. Turvalisus on imelihtne, kui parooliks on sinu enda nägu. iPhone'i lukust avamiseks ning rakendustesse, kontodele ja mujale sisselogimiseks piisab ekraanile pilgu heitmisest. See on kõige turvalisem näopõhine autentimine, mida nutitelefonides kasutatud. Ja nüüd on see veelgi kiirem.

iPhone XS screen

Intelligentne A12 Bionic. Kõige nutikam ja võimsam kiip, mida on nutitelefonides eales kasutatud, koos meie uue põlvkonna Neural Engine mootoriga. See tähendab ka rabavaid uusi liitreaalsuse elamusi. Uskumatult kauneid portreesid, kasutades teravussügavuse kontrollerit. Ja kiirust ja sujuvust kõiges, mida teed.

Kuni
50% kiirem
graafikajõudlus4

Kuni
15% kiiremas
protsessor¬ituumade jõudlus4

Kuni
50% väiksem
protsessorituumade energiakasutus4

iPhone XS chip

8-tuumaline
Neurel Engine mootor

Täiustatud
Pildi signaalprotsessor

Täiustatud
Jõudluskontroller

iPhone XS camera

Murranguline kahe kaamera süsteem. Kõige populaarsem kaamera maailmas juhatab sisse fotograafia uue ajajärgu. Uuenduslik sensor üheskoos täiustatud pildisignaaliprotsessori ja Neural Engine mootoriga aitab luua enneolematult rabavaid fotosid.

iPhone XS camera
Nutikas HDR. Uued lisakaadrid, kiirem sensor ja võimas A12 Bionic kiip teevad fotod detailsemaks nii eredamatel kui varjulisematel aladel.
iPhone XS camera
Suuremad ja sügavamad pikslid. Uus sensor tagab piltide tõetruuduse, täpsemad värvid ja vähem müra hämaras tehtud fotodel.
iPhone XS camera
Täiustatud bokeh-efekt. Tänu tausta hägustamisele näevad portreerežiimis tehtud fotod välja professionaalsemad kui kunagi varem.
iPhone XS camera
Täiesti uus teravussügavuse muutmise funktsioon. Portreede teravussügavust saab nüüd reguleerida pärast pildistamist.

Kaks 12-megapikslist topeltkaamerat

iPhone XS screen
ƒ/1.8
lainurkobjektiiv
ƒ/2.4
teleobjektiiv
Kaks korda kiirem sensor
nutika HDR-i jaoks kõigil sinu fotodel
Portreerežiim
koos teravussügavuse kontrolleriga
4K-video
kiirusega kuni 60 kaadrit sekundis

TrueDepth-kaamera

iPhone XS true depth camera

Ja lisaks. iPhone XS pakub ülikiiret allalaadimist võimaldavat 4G LTE Advanced-ühendust.5 Kuni 512 GB salvestusruumi teeb sellest meie kõigi aegade suurima mahutavusega iPhone'i.

iPhone XS

iPhone on ainulaadne. Iga otsus, mida iPhone'i loomisel tehakse, tõstab selle teiste seast esile. Selle erilisuses mängib rolli iga liigutus – nii kogu tootmisprotsess kui ka see, kuidas privaatsus- ja turbefunktsioonid on disaini kaasatud loomeprotsessi algusest peale või see, milliseid uuenduslikke viise me kasutame komponentide käitlemiseks.