iPhone XS Max

iPhone XS
iPhone XS logo

Tere tulemast.

Suurte ekraanide maailma.

Super Retina ekraan kahes suuruses - sealhulgas suurim ekraan, mis kunagi iPhone’ile loodud. Veelgi kiirem Face ID. Nutikam, targem ja võimsam kiip mida nutitelefonides on kunagi kasutatud. Murranguline kahe kaamera süsteem. iPhone XS on kõik, mida sa iPhone'i juures armastad.

Osta
iPhone XS

Super Retina. Suur ja suurem.

Eritellimusel valmistatud OLED-ekraan iPhone XS-il pakub kõige erakordseid värve, HDR-tehnoloogiat ja kaadrisügavust.

iPhone XS Max

6,5'' ekraan1

iPhone XS display

iPhone XS

5,8'' ekraan1

Täisekraan muudab kõik eriliseks.
Tunduvalt rohkem ruumi
teha kõike mida sa tahad.

iPhone XS Max
iPhone 8
iPhone XS Max
iPhone 8 Plus
iPhone XS

Erakordsed materjalid. Kõige vastupidavam klaas, mida nutitelefonil nähtud. Ilus uus kuldne viimistlus, mis on saavutatud aatomi tasemel protsessiga.
Täpselt töödeldud, roostevaba kirurgiline teras. Uus tase vee- ja tolmukindluses.2

iPhone XS colors

Kirurgiline roostevaba teras. Apple'i kasutab spetsiaalset Apple'i poolt loodud sulamit, mis on täpselt töödeldud, et luua kolmes viimistluses raamid.

PVD värvi protsess. Kuldse ja kosmosehalli viimistluse saavutamiseks on roostevabast terasest korpuse jaoks kasutatud tipptasemel füüsikalise aurustamise-sadestamise meetodit, mis tagab klaasipinda kaunilt täiendava värvi ja peegelduvuse.

Juhtmevaba laadimine. Klaasist tagaosa võimaldab iPhone XS-i juhtmevabalt laadida.3 Ja see laeb isegi kiiremini kui iPhone X-il.

Täiustatud Face ID. Turvalisus on lihtne, kui sinu salasõna on sinu enda nägu. Ava oma iPhone'i ekraanilukk, logi sisse rakendustesse ja tee makseid. See on kõige turvalisem näo autentimine mida nutitelefonides on kunagi nähtud. Ja nüüd on see veelgi kiirem.

iPhone XS screen

Arukas A12 Bionic. See on nutitelefonide nutikaim ja võimsam kiip meie järgmise põlvkonna neural mootoriga. Häid täiustatud reaalsuse kogemusi. Uskumatud portreed sügavuse kontrolliga. Ja kiirus ja voolavus kõiges, mida teete.

Kuni
50 % kiirem
graafikaprotsessor4

Kuni
15 % kiirem
protsessorituumade jõudlus4

Kuni
50 % madalam
energiatarbimise saavutusvõime tuumades4

iPhone XS chip

8-tuumaline
Neural Engine mootor

Täiustatud
fotode signaalprotsessor

Täiustatud
jõudluskontroller

iPhone XS camera

Läbimurdeline kaksikkaamera süsteem. See maailma kõige populaarsem kaamera on teerajaja uue ajastu fotograafias. Uuendusliku sensoriga pildiprotsessor ja Neurel Engine töötavad koos ning aitavad luua kaunimaid fotosid kui iial enne.

iPhone XS camera
Smart HDR. Uued sekundaarsed kaadrid, kiirem andur ja võimsam A12 Bionic kiip toovad sinu fotodes veel enam esile valguse ja varju peensusi.
iPhone XS camera
Suuremad ja sügavamad pikslid. Uue sensori abil saab muuta kaadrisügavust, suurendada värvide täpsus ja tuua detaile esile ka hämaras.
iPhone XS camera
Täiustatud bokeh-efekt. Portree režiimi fotod on veelgi professionaalsemad tänu teravale esiplaanile ja kunstipäraselt udusele taustale.
iPhone XS camera
Täiesti uus Depth Control. Nüüd saad portreerežiimi fotode sügavust muuta peale pildistamist.

12MP topeltkaamera

iPhone XS screen
ƒ/1,8
Lainurkobjektiiv
ƒ/2.4
Telefoto-objektiiv
2x kiirem sensor
Smart HDR fotodele
Portreerežiim
Koos Depth Controliga
4K-video
Kuni 60 kaadrit sekundis

Truedepth kaamera

iPhone XS true depth camera

Ja see. iPhone XS pakub väga kiiret allalaadimiskiirust 4G LTE-ga. Kuni 512 GB mälu, mis teeb sellest meie kõrgeima võimsusega mäluga iPhone'i.

iPhone XS

5 Seconds of Summer'i muusikavideo Want You Back on saadaval iTunesis.

Ükski teine telefon pole nagu iPhone. Iga iPhone'i arendamisel tehtud otsus muudab selle silmapaistvaks. Erakordne tootmisviis, sisseehitatud privaatsuse ja andmekaitse funktsioonid ning uuenduslikud viisid selle komponentide ringlussevõtule.