iPhone SE

Väike suurmeister.

Osta kohe

iPhone SE – läbi aegade võimsaim 4-tolline telefon. Me võtsime kasutajate poolt armastatud väliskuju ja panime sellesse täiesti uue sisu. A9 on seesama täiuslik kiip, mida kasutatakse iPhone 6s-is. 12-megapiksline kaamera jäädvustab erakordseid fotosid ja 4K-videoid. Funktsioon Live Photos muudab pildid elavaks. Kõik see kokku ongi iPhone, mis näeb välja väike, aga teeb suuri asju.

 

4”

Retina-ekraan

A9-

kiip

12Mpix

kaamera

Disain

Lemmikdisain. Nüüd veelgi ihaldusväärsem.


iPhone SE-l on kasutajatele tuttav ülipopulaarne disain, millele on antud uus viimistlus. Siidise pinnaga alumiiniumist valmistatud kerge ja kompaktne telefon sobitub tänu oma kujundusele suurepäraselt peopessa. Võrratul 4‑tollisel1 Retina-ekraanil paistab kõik detailne ja terav. Mattpinnaga faasitud servad ja toon-toonis roostevabast terasest logo annavad korpusele viimase lihvi.

Tehnoloogia  

Läbi aegade võimsaim 4-tolline telefon.

iPhone SE tuumaks on A9-kiip – sama, mida kasutatakse iPhone 6s-is. Lauaarvuti-klassi arhitektuuriga 64-bitine A9-kiip tagab muljetavaldava kiiruse ja reageerimisvõime. Mängukonsooli tasemel graafikajõudlus muudab su lemmikmängud ja -rakendused erakordselt rikkalikuks ja kaasahaaravaks. Kõik kokku teeb sellest maksimaalse sooritusega superkiibi.

Eriti tõhus M9-kaasprotsessor.

A9-kiipi sisseehitatud M9-kaasprotsessor loob ühenduse kiirendusmõõturi, kompassi ja güroskoobiga ning pakub mitmesuguseid treeningu jälgimise võimalusi (nt sammude ja vahemaa mõõtmine).

 

2 korda
kiirem CPU kui iPhone 5s‑il

 

 

3 korda
kiirem GPU kui iPhone 5s‑il

 

12Mpix

fotod

4K

videod

Live Photos

Kaamera

Ainus kaamera, mida eales vajad.

12-megapikslise kaameraga pildistades saad sama teravad ja detailirikkad fotod nagu iPhone 6s-iga. Samuti saad salvestada ja töödelda suurepärase kvaliteediga 4K-videoid, mille eraldusvõime on neli korda suurem kui 1080p HD-videol.

Live Photos.
Ärata hetked ellu.


Funktsioon Live Photos äratab fotod heli ja liikumise abil ellu. Kui vajutad pikemalt 12-megapikslise foto mis tahes punktil, näed, mis toimus vahetult enne ja pärast pildistamist, ning mälestused elustuvad.

FaceTime HD-kaamera Retina Flash välguga. Näita end paremas valguses.


Retina-ekraan pole ainult koht sisu vaatamiseks, vaid see on ka sinu FaceTime HD-kaamera välk. Retina Flash välgu kohandatud kuvamiskiip muudab välgu tavalisest kolm korda heledamaks ning valgustab su selfie'sid vähese valguse korral ja öösiti. True Tone välk kohandub aga ümbritseva valgusega, luues elutruumad värvid ja loomulikuma nahatooni.

 


iCloudi fotokogu.
Kõik su fotod ja videod, alati sinuga.


iCloudi fotokogu talletab kõik salvestatud fotod ja videod ning hoiab neid ajakohastena kõigis su seadmetes. Kõik muudatused rakendatakse automaatselt igal pool, nii et saad oma eelmise nädala või aasta fotosid vaadata olenemata asukohast.

Touch ID

Täiustatud turvalisus. Sinu sõrmeulatuses. Touch ID abil on iPhone SE avamine lihtne ja turvaline. Sõrmejälg on ideaalne parool – kellelgi pole samasugust ja lisaks on see sul alati kaasas.

 

Tarkvara

iOS 11. Teeb iPhone’i ainulaadseks.


Hõlpsalt kasutatava liidese ja suurepäraste funktsioonidega turvaline iOS 11 on kõige arenenum mobiilne opsüsteem, olles ka iPhone SE alustalaks. See on loodud sinu iPhone'i jaoks kaunis olema ja kaunilt töötama, nii et ka kõige lihtsamad toimingud on nauditavad.

Rakendused, mis aitavad iga päev rohkem korda saata.
iPhone'iga on kaasas hulk olulisi põhirakendusi. Sõnumirakenduse abil saad saata tekstsõnumeid, kuhu võid lisada fotosid, videoid, linke ja muud sisu. Muusikarakenduse abil pääsed mugavalt juurde Apple'i muusikakogule ning muidugi ka oma isiklikule muusikale.4 FaceTime'i kaudu saad iPhone'ist teha kõne sõbra iPhone'i, iPadi või Mac-arvutisse. Kaardirakenduse üksikasjalike hääljuhiste abil oled alati õigel teel.

 

 

Siri

Sinä pyydät. Siri palvelee.


Siri on henkilökohtainen assistenttisi, joka toteuttaa toiveesi. Voit ääntäsi käyttämällä esimerkiksi lähettää viestejä, tehdä hakuja verkossa ja selvittää julkisen liikenteen tietoja. Voit jopa pyytää Siriä hakemaan kuvakirjastostasi etsimäsi valokuvan tai videon.


"Hei Siri, muistuta minua tästä, kun pääsen autoon"

 

 

App Store

Rakendusi igaks elujuhtumiks.


Enam kui kahest miljonist App Store'is saadaolevast rakendusest saad valida just endale ja oma telefonile meelepärased rakendused.5 Uute rakenduste leidmine on lihtne – vaid ühe puudutusega saad neid sirvida kategooriate järgi või otsida mõnda kindlat rakendust.

Lisävarusteet

Täydellisiä täydennyksiä.


Lisävarusteemme sopivat iPhonen kanssa hyvin yhteen, sillä ne on suunniteltu yhdessä sen kanssa. Nahkakuoret suojaavat puhelinta tyylikkäästi. Ja Lightning Dock -telakat tekevät lataamisesta helppoa.

Osta iPhone-lisävarusteita ->

Võrdle iPhone'i mudeleid

Leia endale sobivaim iPhone