iPad Pro

iPad Pro logo

Muuda hea töö
väga heaks tööks

10,5-tolline iPad Pro
12,9-tolline iPad Pro
iPad Pro

iPad Pro saab hakkama kõige ja enamaga. Sel on rohkem võimsust kui enamikul PC-sülearvutitel, kuid samas on seda äärmiselt lihtne kasutada. Ümberkujundatud Retina-ekraani on hea nii vaadata kui ka puudutada. Ning selle kõigega käib kokku iOS – maailma kõige arenenum mobiilne opsüsteem. iPad Pro - selline peabki olema tänapäevane andmetöötlus. Uuel tasemel.

Uhiuus
10,5-tolline mudel

Maailma
kõige arenenum ekraan.

Võimsam kui enamik PC-sülearvuteid

iOS 11 tõstab iPadi täiesti uuele tasemele

Retina ekraan

Planeedi kõige arenenum ekraan.

iPad on alati pakkunud parimat Multi-Touchi kogemust. iPad Pro ümberkujundatud Retina loob täiesti uue standardi. See on eredam ja vähem peegeldav ning tänu ProMotion tehnoloogiale ka palju tundlikum. Pole oluline, kas sirvid lehti Safaris või mängid põnevat 3D-mängu, kõik tundub sujuv, kiire ja kaasahaarav.
iPad Pro

Uus 10,5-tolline ekraan.

Uuel 10,5-tollisel iPad Prol on ligikaudu 20% suurem ekraan võrreldes 9,7-tollise mudeliga ja seega saad sellega teha rohkem asju.1 Samuti on sellel täismõõdus ekraaniklaviatuur. Ning samas on ta ikka mugavalt kaasaskantav.
iPad Pro Display Sizes

120 Hz värskendussagedus. Ennenägematu ja ennekogematu.

iPad Pro uue Retina-ekraani ProMotion-tehnoloogia toetab 120 Hz värskendussagedust. Seega näevad filmid ja videod välja suurepärased ja mänge saab mängida sujuvalt ilma segavate elementideta. Kiirus on uskumatult kaunis. Ja pole vahet, kuidas sa ekraani kasutad – sõrme või Apple Pencil pliiatsiga – kõik näib veelgi tundlikum.2

Uus iPad Pro

iPad Pro refresh rate

120 Hz

värskenduskiirus

Standardne LCD-ekraan

Standard LCD Screen refresh rate

60 Hz

Rohkem silmailu.

600 nitti

heledus

Suurem heledus muudab vaatamise erinevate valgustingimuste korral hõlpsamaks.

P3

värviline laiekraan

Laia värvigamma (P3) abil on rohelised ja punased värvid erksamad ning pildid ja videod elutruumad.

1.8%

peegelduvus

Apple'i eridisainiga peegeldumisvastane kate muudab ekraani selgemaks ja loetavamaks kõikjal, kus iPadi kasutad.
iPad Pro multitasking

Multitasking.
Mitmekülgselt ümber kujundatud.

Tee rohkem. Vähema vaevaga. Opsüsteemi iOS 11 uhiuus dokk muudab viimati kasutatud rakenduste ja failide avamise hõlpsaks. Ja kasutades funktsioone Slide Over või Split View, püsivad mõlemad rakendused aktiivsetena, et saaksid nendega samaaegselt töötada. Näiteks saad parajasti veebilehte tehes töödelda pilti rakenduses Adobe Photoshop Fix. Või kasutada Safarit oma järgmise puhkuse plaanimiseks ning sealsamas kuupäevad kalendrirakenduses kinnitada. iPad Pro ja iOS 11 sobivad ideaalselt kõige soovitu korraga tegemiseks.

Jõudlus

Võimsam kui enamik PC-sülearvuteid.

64-bitise arhitektuuriga kuuetuumaline A10X Fusion kiip annab sinu käsutusse uskumatu võimsuse. Seega saad liikvel olles töödelda 4K-videoid. Renderdada detailseid 3D-mudeleid. Või luua keerulisi dokumente ja esitlusi ja lisada neisse märkmeid. Hõlpsalt. Kõike seda seadmega, mille aku peab vastu kogu päeva.3
iPad Pro performance

A10X

Fusion kiip

Tänu A10X Fusion kiibile kulgevad sujuvalt ka keerulised ülesanded, nagu kahe rakendusega samaaegselt töötamine, kõrgresolutsiooniliste fotode töötlemine ja mängude mängimine.

ISP

pildisignaaliprotsessor

Apple'i loodud pildisignaaliprotsessor kasutab masinõpet, mis muudab sinu tehtud fotod ja videod võrratuks.

Aku kestab kuni

10 tundi

Säilita tööviljakus ja loovus akuga, mis peab vastu kogu päeva.3

CPU kiirus

iPad Pro (uus) 30% kiirem
iPad Pro (eelmine põlvkond)

Graafikakaardi kiirus

iPad Pro (uus) 40% kiirem
iPad Pro (eelmine põlvkond)

Apple Pencil

Nüüd veelgi teravam.

Uue iPad Pro ekraani suurem värskenduskiirus muudab Apple Pencil pliiatsi veel tundlikumaks ja loomulikumaks. Mitte ükski muu digitaalne pliiats ei võimalda kirjutada, märkmeid lisada ja joonistada sellise pikslitäpsusega.2
Apple Pencil
Procreate

Saad kasutada sadu joonistusriistu ühes rakenduses

iPad Pro pencil

iOS 11

iPad teeb hiiglasliku hüppe.

iOS 11 annab iPadile enneolematu väe. Uute funktsioonide ja võimaluste abil saad rohkem asju kiiremini ja hõlpsamalt ära teha, tulemuseks on ülivõimas isiklik kogemus.
iPad Pro OS

Dokk

Uhiuus dokk teeb rakenduste ja failide leidmise lihtsamaks. Naudi hõlpsamat juurdepääsu nii oma lemmikutele kui ka viimati kasutatule. See on eriti oluline mitme töö korraga tegemisel või rakenduste vahel liikudes.

Files

Uues rakenduses Files pääsed sõltumata salvestuskohast juurde kõigile oma failidele, olenemata, kas need asuvad iCloudis või Dropboxis.

Drag and Drop

Funktsiooni Drag and Drop abil saad asju mugavalt liigutada. See on loodud Multi-Touch žestide jaoks, et saaksid teksti, fotosid ja faile lihtsalt ja sujuvalt ühest rakendusest teise tõsta. Piisab vaid puudutusest.

App Switcher

Ümberkujundatud App Switcher muudab rakenduste vahetamise ülimalt kiireks. See jätab isegi meelde rakenduste kombinatsiooni, mida viimati mitme töö tegemise ajal kasutasid.

Multitasking

Multitasking-funktsioonid on nüüd veelgi võimsamad ja nutikamad. Saad doki kaudu avada kaks rakendust ning mõlemad rakendused püsivad nüüd funktsioonides Slide Over ja Split View aktiivsetena.

Apple Pencil

iOS 11 teeb Apple Pencili veelgi võimekamaks. Visanda, joonista või kirjuta rakenduses Notes. Saad ka vabalt kirjutada märkme, kui puudutad Apple Pencil pliiatsiga lukustatud olekus iPadi.2

Liitreaalsus

iOS on maailma suurim liitreaalsusplatvorm. Mängud ja rakendused loovad fantastiliselt kaasahaarava ja sujuva elamuse, justkui toimuks tegevus ekraani asemel päriselus. Vaata iPadi võrratu Retina-ekraani ja võimsate kaamerate abil, kuidas näeks välja su kodu jaoks kavandatud uus sisekujundus, heida pilk mõne eseme sisse seda lahti võtmata või tee jalutuskäik dinosauruste seas. Võimalused on lõputud.
iPad Pro Augmented Reality

Rakendused

iPadi võimsus
1.3 miljonikordselt

iPad on võimas vahend töötamiseks, mängimiseks ja õppimiseks. Selle jaoks on loodud üle miljoni rakenduse, mis töötavad Multi-Touch ekraani ja võimsa kiibiga. Nii saab igaüks oma lemmikasju teha täiesti uuel viisil.4

Disain

Tonnide viisi võimekust.
Alla poole kilo.

Kuigi iPad Prol on hämmastav jõudlus, täiustatud ekraan, kaks kaamerat, ülikiire juhtmevaba ühendus, aku, mis peab vastu kogu päeva3, on see ikka õhuke ja kompaktne. Seega saad selle igale poole kaasa võtta ja teha sellega peaaegu kõike.
iPad Pro design

10,5”

6,1

mm õhuke

477

grammi

12,9”

6,9

mm õhuke

692

grammi
iPad Pro rear design

Traadita side

802.11ac WiFi ja 4G LTE Advanced võimaldavad sirvida veebilehti, striimida videoid ja jagada dokumente peaaegu kõikjalt. Ja sisseehitatud Apple SIM4 võimaldab luua ühenduse andmesidevõrkudega rohkem kui 180 riigis ja regioonis.6
Kuni

866

Mbit/s WiFi
Toetab

25

LTE- sagedusala
Toetab

450

Mbit/s 4G LTE kaudu

Kaamera

iPad Pro suurepärased kaamerad on samad, mis telefonis iPhone 7. Täiustatud optiline pildistabilisaator ja ƒ/1,8 ava muudavad selle veel paremaks hämmastavate piltide tegemiseks ja videote salvestamiseks hämaras. Ulatuslik värvihõive muudab iga selfie tõeliseks autoportreeks.

12-megapiksline

kaamera

7-megapiksline

HD-kaamera

Touch ID

Touch ID kasutab täiustatud sõrmejäljelugejat, mis võmaldab iPadi hetkega lukust vabastada ja muuta rakendustes olevad privaatsed andmed turvaliseks.7

2 korda

kiirem võrreldes eelmise põlvkonnaga

Smart Keyboard

Voldi lihtsalt Smart Keyboard klaviatuur lahti, kui tahad seda kasutada. Saadaval nii 10,5-tollise kui ka 12,9-tollise iPad Pro jaoks. Kui sa seda ei kasuta, voldi see kergeks, kuid samas vastupidavaks kaaneks. Seda on hõlbus kasutada ja kaasas kanda.2
Uus

10,5-tolline

täismõõdus klaviatuur

iPhone + iPad

Alusta siin.
Lõpeta seal.

Alusta meili kirjutamist iPhone'is ja lõpeta iPad Pros. Või kopeeri pildid, video või tekst iPhone'ist ja kleebi need iPadi. Failide kiireks ja juhtmevabaks jagamiseks saad kasutada ka AirDropi. iPhone ja iPad Pro on loodud koos töötama nii omavahel kui ka sinu Maciga.

iCloud. Üks koht
kõige olulise jaoks.

iCloud salvestab turvaliselt kõik sinu fotod, muusika, rakendused ja palju muud ning hoiab need ajakohasena, turvalisena ja igast seadmest juurdepääsetavana.
iCloud

Leia endale sobiv iPad

Võrdle iPadi mudeleid iPad family