iPad Mini

Vägev. Väike.

iPad Mini
Mini on enamat kui välja paistab. iPad mini 4 annab sinu kasutusse kompromissitu jõudluse ning potentsiaali. See on õhem ja kergem kui eales varem, kuid samas piisavalt võimas, et aidata sind kõiges, mis sulle pähe tuleb.
iPad Mini

Võimatult kerge.
Tõsiselt õhuke.

iPad mini 4 mahutab kõik, mis sulle iPadi juures meeldib, uskumatutult kaunisse, kõikjal kaasaskantavasse seadmesse. Nii saad nautida FaceTime’i kõnesid sõpradega ja teha tööd millal ja kus iganes soovid.

6.1 mm

paks

298,8

grammi

2048 x 1536

eraldusvõime

7,9”

Retina-ekraan

Minil on megajõud.

iPad mini 4 ammutab jõudu teise põlvkonna 64‑bitise lauaarvuti klassi arhitektuuriga A8-kiibist, mis suudab toime tulla ka kõige nõudlikumate rakendustega. Pole vahet, kas töötled videot, sirvid fotosid või teed esitlust – sinu kasutuskogemus on alati sujuv ning veatu. Ja lisaks kestab aku kuni 10 tundi.
iPad Mini

Kaks võrratut kaamerat. Mis on tegelikult üks iPad.

iPad mini 4 kaamera pakub täpsemat optikat ja täiustatud andurit ning Apple’i loodud pildisignaaliprotsessorit. Samuti sisaldab see käepäraseid funktsioone nagu panoraami-, intervallvideo, aegluubi-, sarivõtte- ja taimerirežiim. Esiküljel olev FaceTime HD-kaamera on samuti ümber kujundatud, lisatud on tõhusam andur ja suurem pikslite arv, et tagada hämaras valguses veelgi parem sooritus. Tulemus? Kõik sinu fotod ja videod – ning videokõned ja selfie’d – näevad suurepäraselt kirkad välja.
iPad Mini

Täiustatud turvalisus. Sinu sõrmeulatuses.

iPad mini 4 kasutab Touch ID tehnoloogiat, mis muudab sinu sõrmejälje ideaalseks parooliks, mis kunagi meelest ei lähe. Seega saad seadme avada vaid ühe puudutusega ning hoida oma isiklikud andmed turvalisena isegi siis, kui jagad oma iPadi kellegi teisega. Touch ID võimaldab ka sooritada turvalisi oste iTunesi, iBooksi ja AppStore'i poodides.
iPad Mini

Kiire traadita ühendus.

iPad mini loob ühenduse kiirete WiFi- ja mobiil¬andmeside¬võrkudega, nii et saad sisu alla laadida, veebilehti sirvida ning dokumente jagada peaaegu kõikjal. Väljaspool traadita side leviala loob mobiilandmesidetoega mudel Wi‑Fi + Cellular mis tahes maailma paigas ühenduse kiire mobiilandmesidevõrguga.2 Lisaks saad Apple SIM-iga otse oma seadmes kiirelt ja lihtsalt valida andmesidepaketi rohkem kui 180 riigis ja piirkonnas.
Kuni

866 Mb/s

Mbit/s WiFi kaudu
Kuni

150 Mb/s

4G LTE kaudu
iPad Mini

iOS 11 ja iPad.
Koos veelgi võimekamad.

iPad mini 4 töötab opsüsteemiga iOS 11, mis on kõige arenenum, intuitiivsem ja turvalisem mobiilne opsüsteem kogu maailmas. Opsüsteem iOS 11, millel on täiustatud sisseehitatud rakendused ja funktsioonid Dock, Drag and Drop, multitasking, Slide Over, Split View ja Picture in Picture, aitab sul võimsalt ja hõlpsalt teha mitut asja korraga. Olgu tegemist sõnumite vaatamisega meilile vastamise ajal või esitluse loomisega keset põneva mängu jälgimist – iOS 11 aitab sul iPadi kasutada mitmekülgsemalt kui kunagi varem.
iPad Mini

iPadi jaoks loodud rakendused. Kõigeks, mida sa sellega teha soovid.

iPad mini 4 sisaldab võimsaid sisseehitatud rakendusi kõigi igapäevatoimingute jaoks – veebis surfamine, meilide vaatamine, filmide ja fotode töötlemine, aruannete kirjutamine ning raamatute lugemine. Ning App Store’ist leiad veelgi rohkem võrratuid rakendusi, mille loomisel on arvesse võetud just iPadi Retina-ekraani eeliseid, lihtsalt iPhone’i rakenduste suuremaks venitamise asemel. Seega leiad nii fotograafia, mängude, reisimise kui ka rahaasjade korraldamise jaoks rakenduse, mis aitab sul paremaid tulemusi saavutada.
iPad Mini

iPad mini 4 sai sobivad kaaned. Kõigega sobivates värvides.

iPad mini 4 nutikas kaas kaitseb su seadet kõikjal, kuhu selle kaasa võtad. iPad mini jaoks loodud nutikas kaas kinnitub su iPadi kaitsmiseks selle esiküljele, ning püüab oma võrratute värvidega kõrvaltvaatajate pilke.
iPad Mini