iPad

 

 

 

 

Uus 9,7-tolline

 

iPad

 

 

 

 

Täpselt nagu arvuti. Aga täiesti erinev.

Kui arvuti leiutataks alles praegu, siis milline see oleks? Piisavalt võimas kõikvõimalike tegevuste jaoks. Nii mobiilne, et selle saaks kõikjale kaasa  võtta. Ja nii intuitiivne, et saaksid seda kasutada täpselt oma soovide järgi –  kas puudutuste, klaviatuuri või hoopis pliiatsi abil.1 See poleks lihtsalt „arvuti“. See oleks uus iPad.

 

Osta kohe

 

 

 

Jõud tänasteks tegevusteks.
Ja homseteks
avastusteks.

 

Enlight Videoleap
Nutikas videotöötlusprogramm

 

A10 Fusion kiip.
Võimsaks
loodud. 

64-bitine arhitektuur. Neljatuumaline sisu. Enam kui  3,3 miljardit transistorit. Tõlge: iPad on uskumatult kiire. Aga just seda ongi vaja, kui soovid töödelda 4K-videoid, mängida intensiivse graafikaga mänge või kasutada uusimaid liitreaalsusrakendusi.

 

 

Microsoft PowerPoint
Saad esitlusi luua, muuta ja näidata.

  

Lihtne multitasking.
Alati kui vajad. 

iPadis on piisavalt võimsust mitme rakenduse korraga kasutamiseks. Saad samaaegselt koostada äriplaani, teha veebiotsingut ja kolleegiga FaceTime'i kaudu suhelda. See on lihtsam kui tundub.  

  Froggipedia
Vaata konna anatoomiat
liitreaalsuses.

  Kõige meeliköitvam
liitreaalsuse kogemus. 

Liitreaalsus on uus tehnoloogia, mis toob virtuaalsed objektid reaalsesse maailma. Kõik iPadi komponendid alates ekraanist ja töötlusvõimsusest kuni kaamerate ja liikumisanduriteni on välja töötatud nii, et liitreaalsuse rakenduste kasutamine oleks erilisem kui kunagi varem.

 

 

   Liitreaalsuse rakendused muudavad täielikult sinu käsutuses olevaid võimalusi. Saad uusi asju õppida nii klassiruumis kui ka igal pool mujal. Lahendada igapäevaprobleeme. Või sukelduda meelelahutusse ja mängudesse. Tänu iPadile ja liitreaalsusele on võimalused lõputud.

 

 

 

Mitmekülgne.
Märkmik, kaamera ja kõik,
mis nende vahele jääb.

 

 

  Notability
Lihtne märkmete
tegemine.

   Apple Pencil. 
Mis meelel,
see kirjas.

iPad on alati olnud hea vahend ideede ülesmärkimiseks. Nüüd
on selleks uus võimalus. Saad teha märkmeid, maalida
akvarelle või allkirjastada lepinguid. Apple Penciliga on kõik
see pikslipealt täpne ja kiire. Selle kasutamine on
sama loomulik nagu iga tavalise pliiatsi kasutamine,
kuid võimalused, mida see pakub, on oluliselt
mitmekülgsemad.

 

 

  

Kaks suurepärast kaamerat,
mis teevad piltidest
enamat.

Sisseehitatud esi- ja tagakaamera abil saad jäädvustada kauneid fotosid ja kinokvaliteediga videoid, skannida dokumente, teha FaceTime'i kõnesid ja luua liitreaalsuse rakenduste abil isegi korteriplaane.

 

 

 

 

 

 

Ühilda ja
ja kirjuta kõigi
Bluetooth klaviatuuridega.

Kas on vaja maha istuda ja valmis kirjutada see uurimistöö, meilisõnum või filmistsenaarium? iPadil on intuitiivne ekraaniklaviatuur, kuid seade ühildub ka eri tüüpi Bluetooth-klaviatuuridega.

 

 

 

 

   

Kohe
võimsate rakendustega laetud.

Muusika tootmiseks on GarageBand, haaravate esitluste loomiseks Keynote, filmiklippide tegemiseks ja töötlemiseks iMovie. iPad  sisaldab mitmesuguseid Apple'i rakendusi,  mis on loometööks kohe kasutusvalmis.

 

 

 

 

Rohkem kui miljoni iPadi
rakendusega teeb iPad lugematul
hulgal asju. 

Kõik 1,3 miljonit iPadi rakendust on välja töötatud  just iPadi suure ekraani jaoks. Saadaval on nii fotograafia,  joonistamise kui ka muude igapäevategevuste jaoks loodud rakendused. Uute lemmikrakenduste leidmine on sama lihtne nagu App Store'i külastamine – siit leiad meie toimetajate soovitatavad uued ja erilised rakendused.

 

 

 

 

 

 

 

Loodud minema sinna, kuhu
su fantaasia viib.

 

 

 

 

 

Õhuke, kerge ja vastupidav.
Ja kolm pilkupüüdvat viimistlust.

Vähem kui 469 grammi kaaluv ja vaid 7,5 mm paksune iPad on imekergelt kaasaskantav. Loodud nii vastupidavaks, et võid selle südamerahuga kõikjale kaasa võtta. Lisaks kaasaskandmise mugavusele on sellel ka kaunis välimus – saadaval hõbedase, kosmosehalli ja uue kuldsena.

 

 

 

 

Wi-Fi ja 4G LTE. 
Ole igal pool ühenduses.

iPadi WiFi-ühenduse kiirus on kuni 866 Mbit/s ja 4G LTE-ühenduse kiirus kuni 300 Mbit/s.Apple SIM-i lisamisel saad luua ühenduse enam
kui 180 riigi ja piirkonna mobiil andmeside võrkudega.2 Nii saad reisides ajal igal ajal järele vaadata oma lemmiksaateid, saata meilisõnumeid või postitada puhkusepilte.

 

 

 

 

 

Ühe laadimisega
10 tundi.

Kogu päeva kestva akuga iPad annab rohkem aega surfamiseks, kirjutamiseks, joonistamiseks, töötamiseks, ostlemiseks ja kõigeks muuks.3

 

 

 

 

Hoia oma asjad
organiseeritud, turvatud
ja alati kaasas.

iCloud tagab fotodele, failidele ja märkmetele turvalise juurdepääsu kõigist seadmetest. Rakendus Files koondab kõik failid ühte kohta kokku, ka need, mida talletad pilveteenustes nagu Google Drive, OneDrive või Box.

 

 

 

 

 

 

Erakordne tehnoloogia,
mida on erakordselt
lihtne kasutada.

 

 

 

Libista,
tõmba, vajuta.
Nii lihtne see ongi.

iPadi kasutamine tundub erakordselt loomulik, isegi kui sa pole seda varem teinud. Multi-Touch käskluste abil saad sirvida fotosid, muuta dokumente ja korraldada faile – piisab vaid ühest puudutusest kaunil 9,7-tollisel Retina-ekraanil.

 

 

 

 

Dokk. Kiirtee sinu
lemmikrakendusteni.

Opsüsteemis iOS 11 on uus dokk vaid ühe libistusliigutuse kaugusel. Ühest rakendusest teise liikumine on eriti mugav, sest selleks ei pea tagasi minema avakuvale. Lisa lemmikrakendus dokki. Ja ava sealt rakendusi, et hõlpsalt multitaskida.

 

 

 

Lohista siit.
Tõsta sinna.

Multi-Touch käsklustega on imelihtne vaid ühe puudutusega teisaldada teksti, pilte ja faile ühest rakendusest teise. Muuda dokument foto abil pilkupüüdvamaks. Või lisa meilisõnumisse manus. Vaid paari puudutusega saab ka mitu asja korraga ühest kohast teise tõsta.

 

 

ProCreate
Visanda, joonista
ja illustreeri, ükskõik
kus parajasti viibid.

Retina-ekraan.
Sama ilus kui
võimas.

9,7-tolline Retina-ekraan pakub iPadis kõigi toimingute tegemisel lummava elamuse. Ruumikas ekraan, mis sobib nii äriplaani kirjutamiseks kui ka kunstiteoste maalimiseks, on nii uskumatult selge ja erk, et seda lihtsalt peab puudutama. Mis ongi selle eesmärk.

 

 

 

Ava turvaliselt

Touch ID
abil.

Touch ID abil on iPadi avamine lihtne ja turvaline. Aseta sõrm lihtsalt Touch ID andurile ja muud polegi vaja.

Fancy
Yhteisöllisesti koottu kuvasto
ainutlaatuisesta tuotteesta.

 

 

 

  

Loodud kõiki
silmas pidades.

Enneolematult võimas tehnoloogia peab olema selline, mida saavad kasutada kõik. Seepärast ongi iPadil mitmesugused abistavad funktsioonid, mis toetavad nägemist, kuulmist, motoorikat, õppimist ja kirjaoskust. Parema nähtavuse jaoks saab ekraani värve kohandada. Samuti saab ekraanil kuvatava sisu lasta omale ette lugeda.

 

Nägemine Kuulmine Füüsilised oskused
ja motoorika
Kirjaoskus
ja õppimine

 

Võrdlus

 

Leia endale sobiv iPad.

Võrdle iPadi mudeleid

 

 

 
  1. Apple Pencil ja klaviatuurid on müügil eraldi.
  2. Vajalik on andmesidepakett. LTE- ja WiFi-kõned on saadaval valitud turgudel kindlate teenusepakkujate kaudu. Kiirused põhinevad teoreetilisel läbilaskevõimel ning võivad olenevalt saidi tingimustest ja teenusepakkujast varieeruda. LTE toe kohta küsi lisateavet teenusepakkujalt ja vaata veebilehte www.apple.com/ipad/LTE.
  3. Aku kasutusaeg sõltub arvuti kasutusviisist ja konfiguratsioonist. Lisateavet leiad veebilehelt www.apple.com/ee/batteries. Siin kuvatavad kolmanda osapoole rakendused on saadaval App Store'is.
    Mõned funktsioonid pole kõikides riikides ja piirkondades saadaval. Klõpsa täieliku loendi kuvamiseks siin.
    Klaviatuuri saadavus on riigiti erinev.