Tudengitele on kõik Mac sülearvutid -10%! Loe lähemalt SIIT

Ettevõttest

IM Arvutid AS


IM Arvutid AS on ainus premium taseme Apple edasimüüja ja ametlik hoolduspartner Eestis. IM Arvutid gruppi kuuluvad lisaks iDeal Apple esindused Lätis, iDream kaubamärki omavad esindused Leedus ning 1Store esinduskauplused Soomes olles seeläbi suurim Apple partner Baltikumis ning suurim Apple Premium Reseller Soomes.

Aastal 1993 loodud ettevõte oli esimene Apple maaletooja Eestis ning tänseks pikima ajalooga ning rohkem kui 25 aastase kogemusega vanim Apple edasimüüja regioonis. Olles ainus Apple Premium Reseller regioonis on meie eesmärgiks on olla parimaks Apple’i toodete müüjaks ja asjatundjaks Eestis. Hoolitseme kõigi oma klientide eest Apple kõrgemate standarditele kohaselt, pakkudes igaühele just tema vajadustele sobivaid lahendusi.

Missioon


IM Arvutid AS missiooniks on luua ja pakkuda oma klientidele innovatiivsi lahendusi, mis ületavad nende ootusi ning aitavad neil olla edukamad koos meiega.

Visioon


IM Arvutid AS visiooniks on olla eelistatuim ja inspireerivaim lisaväärtust pakkuv Apple edasimüüja ja hoolduspartner oma klientidele üle maailma.

Ole meie tegemiste ja uudistega kursis