Vana ümbris uueks

Ära viska oma vanu ümbriseid ära!

Too meile oma vanad ja seismajäänud ümbrised, ükskõik millises seisukorras, ja saad uuelt ümbriselt soodustust.

Tänapäeva plastiku- ja üleüldine prügiprobleem on eskaleerunud nii suureks, et me peame tõsiselt järgi mõtlema oma ostu- ja tarbimisharjumustele.
Enamikul meist on oma telefoni jaoks mitu erinevat ümbrist - kellele ei meeldiks oma telefoni välimusele vürtsi lisada ja oma riiete-aksessuaaridega kokku sobitada? Tähtsam on aga see, mis nendest ümbristest saab, kui need kuluvad ära või ei leia enam kasutust.
Kas teadsid, et igasugust plasti ei tohi pakendikonteinerisse visata?
Paljud inimesed arvavad, et plast on plast ja kõike plastikust tohib pakendikonteinterisse visata. Nii see tegelikult ei ole, sest plastitüüpe on väga palju ja suurem osa neist pole paraku ümbertöötletav. Pakendikonteinerisse tohib ära visata, just nimelt, ainult puhtaid pakendeid, mida saab ümbertöötleda uuteks pakenditeks.
Samas ei ole parim lahendus oma plastikust esemeid lihtsalt olmekonteinerisse visata. Plast laguneb keskmiselt 500 aastat, on mürgine ja lagunemisel satuvad selle jääkproduktid meie mulda ning vette ja võivad ringiga tagasi lõpetada meie toidulaual.
Seega - kui Sul vedeleb hunnikutes vanu telefoniümbriseid, mis ei leia enam kasutust, too need parem meile ja me suuname need korrektsesse jäätmekäitlusesse. Nii saame koos ära teha ühe heateo keskkonna jaoks ja Sina saad veel pealekauba 20% soodustust uuelt ümbriselt.


Kampaania tingimused:

  • Too oma vana ümbris ja saad uuelt 20% alla
  • Võid korraga tuua tagasi ka mitu ümbrist, kuid see ei suurenda uue ümbrise soodusprotsenti. Näiteks Sa võid tuua tagasi meile 3 ümbrist ja valid välja ühe uue - saad 20% soodustust. Või siis võid välja valida ka 3 uut ja saad igaühelt neist 20% soodustust.
  • Kampaania soodustus laieneb järgmistele brändidele: Otterbox, Karl Lagerfeld, Adidas, Laut, So Seven, Epico, Ideal of Sweden.


Pakkumine kehtib 12.07-26.07 ainult salongides kohapeal.