Tudengitele on kõik Mac sülearvutid -10%! Loe lähemalt SIIT

Kõige jaoks, mida õpid.

Osta endale Mac sülearvuti ja säästa kuni -10%

Soodustuse saamiseks tuleb esitada ISIC/ITIC kaart, üliõpilaspilet või mõni muu kõrgkoolis õppimist tõendav dokument (nt leping).
Soodustus kehtib 2020. Macbook Air, 2020. 13" Macbook Pro ning 2019. 16" Macbook Pro mudelitele, nii laokaubale kui eritellimustele.
Kampaania kehtib 17.08-30.09, ainult salongides kohapeal.
Pakkumine ei kehti teiste pakkumistega koos, soodustus arvutatakse toote täishinnast.


Võimas, kompaktne ja vastupidav MacBook Air ja MacBook Pro on valmis ka kõige töömahukamaks kursuseks. Loome- ja grupitööd on veelgi lihtsamad tänu sisseehitatud kasutusvalmis rakendustele, nagu Pages, Keynote ja Numbers. Saad kasutada tuttavat koolitarkvara, nagu Microsoft Office. Ja AirDropi abil oma märkmeid kiiresti lähedalasuvasse Maci või iPhone’i saata. Kauni Retina-ekraani, võimsate protsessorite, uue Magic Keyboardi, turvalise Touch ID ja kogu päeva kestva akuga1 MacBook Air ja MacBook Pro on klass omaette.

Retina-ekraan
Neli miljonit pikslit. Üks vaatamisväärsus.

Retina-ekraan - “True Tone” tehnoloogia reguleerib automaatselt ekraani valget punkti, et see ühtiks sinu keskkonna värvitemperatuuriga – nii näivad veebilehed ja meilid sama loomulikud kui trükitud leheküljed.

13,3 tolline

suure eraldusvõimega Retina-ekraan

True Tone tehnoloogia

Üliterav ja selge tekst

Ühilduv

Mac ühildub ka igapäevaselt kasutatava tarkvaraga. Microsoft Office toimib Macis suurepäraselt, võimaldades sul meelepärases arvutis teha kõike, mida vaja.

Võid Microsoft Office'i failide avamiseks ja redigeerimiseks kasutada ka rakendusi Keynote, Pages ja Numbers.

Thunderbolt 3
Üks kõigi eest, kõik ühes.

Thunderbolt 3 ühendab ülisuure ribalaiuse ja USB‑C standardi mitmekesisuse, et luua üks eriti tõhus universaalne liides. Olemasolevaid seadmeid saab hõlpsalt ühendada kaabli või adapteri abil. Lisaks on Thunderbolt 3 ümberpööratav ja pole vahet, kuidas selle ühendad, liides on ikka õigetpidi.


Aku kestvus kuni 11 tundi1 - tänu millele saate teha kõike, alates veebibrauseritest kuni mängude ja palju muud.

Thunderbolt 3 (USB-C)

Laadimine

Ekraan

Salvestusruum

Seadmed


Mac + iPhone

Unistuste tiim

Kasutades Mac arvutit ja iPhone'i koos võite teha uskumatuid asju. Kopeerige foto oma iPhone'ist ja kleepige see oma Maci. Koostage oma Macis ostunimekiri ja võtke see iPhone'iga kaasa. Või alustage Apple'i arkaadmängu mängimist ühes seadmes ja lõpetage mängimine teises. Teie Mac suudab töötada koos teie iPhone'iga nii, nagu ei ükski teine ​​arvuti. „iPhone“ kaip joks kitas kompiuteris.

Universaalne Clipboard
Kopeerige ühes seadmes.
Kleepige teise.

Kopeerige oma iPhone’ist pilte, videoid või teksti. Seejärel kleepige see lähedalasuva Maci mõnda teise programmi või vastupidi. Muid täiendavaid samme pole. Lihtsalt kopeerige ja kleepige nagu tavaliselt. Kas leidsite iPhone'i sirvides mõne hea artikli? Kleepige see oma Maci Notes märkmikku.

Ühine kaamera
Skannige või pildistage otse oma Maci.

Tehke oma iPhone'iga foto lähedal asuvast objektist või skannige dokument ja see ilmub teie Maci automaatselt. Valige lihtsalt Files menüüst Take photo (Pildista), seejärel valige Take photo (Pildista) või Scan documents (Skanni dokumente). Tehke foto millegist oma laual ja näete seda kohe oma Pages dokumendis. Või skannige kviitung ja kohe on sirgendatud versioon Finderi kontrolleris saadaval PDF-formaadis.

Ühine kaamera töötab koos järgmiste funktsioonidega:
Finder, Mail, Messages, Pages, Keynote ja Numbers.

Handoff
Alustage siin.
Lõpetage seal.

Oletame, et hakkasite e-kirja kirjutama oma iPhone'is, kuid soovite selle lõpetada Macis. Või alustate Macis aruande lugemist, kuid soovite selle lõppu lugeda iPhone'is, kui lähete sõpradega kohtuma. See on võimalik tänu Handoff funktsioonile. Kui teie Mac ja iPhone on üksteise lähedal, saavad nad teie seadmes tehtavad tööd automaatselt teise üle kanda.2 Viimati kasutatud programmi ikoon ilmub teie teises seadmes nähtavale - teie Macis programmis Dock või teie iPhone'is programmis App Switcheris. Lihtsalt klõpsake või toksake seal, kus viimati lõpetasite, isegi faili otsimata.

Handoff funktsioon töötab koos programmidega Mail, Safari, Notes, Pages, Numbers, Keynote, Maps, Messages, Reminders, Calendar ja Contacts. Programmide arendajad saavad oma programmi Handoffi funktsiooni lihtsalt lisada.

AirDrop
Failide ühiskasutus pole kunagi varem olnud nii lihtne.

AirDrop muudab failide jagamise Maci ja iPhone'i vahel väga lihtsaks. Vaid mõne lihtsa klõpsuga saate võtta faili suvalisest Maci kaustast ja saata selle AirDropi abil lähedalasuvasse Maci, iPhone'i või iPadi tahvelarvutisse. Kuna AirDropi funktsioon töötab võrdõiguslikkuse põhimõttel (peer to peer), saab seda kasutada ka ilma Wi-Fi-võrguta. See sobib suurepäraselt dokumendi jagamiseks kursusekaalsasega loengu ajal või ettekande saatmiseks teises pingis istuvale sõbrale. AirDropi saate kasutada failide saatmiseks menüüst Share oma programmidesse või Finderisse. Adressaadid saavad teate, millel klõpsates või mida toksates saavad nad faili alla laadida.

Instant Hotspot
Nii lihtsalt oletegi juba võrgus.

Pole Wi-Fi-d? Pole probleemi. Kasutades funktsiooni Instant Hotspot, saab teie Mac kaugjuhtimise teel teie iPhone'is aktiveerida isikliku Instant Hotspoti, kui seadmed asuvad üksteise lähedal.3 Valige lihtsalt oma Maci Wi-Fi-menüüst oma iPhone ja mõne sekundi pärast olete võrgus. Võite isegi oma iPhone’i taskusse või seljakotti jätta. Instant Hotspotiga ühenduse loomisel näitab teie Mac Wi-Fi menüü ülaosas teie iPhone'i telefonisignaali tugevust ja aku taset.

“Apple TV+” iga Mac seadme ostuga aastaks tasuta kaasa.

• “Apple TV +” on voogedastus teenus sisaldades Apple Orginal toodangut — auhinnatud teleseriaalid, kaasahaaravad draamad, murrangulised dokumentaalid, lastefilmid-saated, komöödiad ja igakuiselt lisanduv uus Apple Original sisu.
• Eesti / Läti subtiitrid
• Reklaamivaba vaatamine
• Jaga kuni 6 pereliikmega
• Lae sisu alla ning naudi vaatamist ilma interneti ühenduseta

Vali sobiv

MacBook Air

13,3” alates

1 219 €

MacBook Pro

13,3” alates

1 529 €

MacBook Pro

16” alates

2 749 €

Saadaval on konfigureeritavad protsessori, mälu ja salvestusruumi variandid.

1. Aku kestvus sõltub kasutusest ja seadistusest. Lisateavet leiad veebilehelt apple.com/ee/batteries.

2. Funktsioon Handoff vajab iPhone iOS 8 või uuemat operatsioonisüsteemi.

3. Instant Hotspot nõuab mobiilsideühendusega iPhone'i ja OS 8.1 või uuemat operatsioonisüsteemi. Instant Hotsppoti saadavuse kohta info saamiseks pöörduge oma operaatori poole.