TASUTA transport pakiautomaatidesse.

Neile, kes igatsesid
aktiivset elu


Osta

iPhone ja Apple Watch on valmistatud hõlpsaks ja intuitiivseks kasutamiseks, samal ajal kindlustades täieliku privaatsuse ja andmete kaitse. Seadmed on veelgi paremad AirPods Pro kõrvaklappidega, mille mürasummutus säte võimaldab täielikult armastatud helidesse sukelduda. Ükskõik kas töötad, treenid või veedad aktiivselt vaba aega, iPhone, Apple Watch ja AirPods Pro kindlustavad sujuva päeva Sinu rütmi järgi. Kõigile, kes ihaldavad aktiivset elu.


Jäädvusta helgeid momente. Igal ajahetkel.

Tehnoloogia, mis ületab valguspuuduse.

Alates rannalõbust kuni lõkke ümber tantsimiseni, iPhone’i* öörežiim võimaldab pimedas teha loomuliku valgusega fotosid.

Aeglusta oma selfie.

Kõik, isegi naeratus, lehvitus või õrn tuul Su juukseid sasimas, näeb parem välja kui filmid seda kiirusega 120 kaadrit sekundis. Nüüdsest saad tänu uuele 12-megapikslise TrueDepth kaameraga toetuda kõigile viimastele funktsioonidele, et luua oma selfied. Lihtsalt pööra iPhone horisontaalseks ning kaamera automaatselt zoomib välja, et jäädvustada rohkem tegevust ja miljööd.

Slofie.
Aegluubis selfie video.

Tee kõik oma ülesanded ekstreemselt kiiresti.

Kiireim kiip nutitelefonis.

A13 Bionic on kiireim kiip mis on eales nutitelefonis kasutatud ning see ütleb kõik. Käivita äppe, mängi mänge, tee videoid, lõbutse ning kasuta kõiki funktsioone mis soovid - need on saadaval vapustava kiirusega.

Ekstreemselt kõrge resolutsioon.

Naudi erakordset kvaliteeti - 4K pakub Full HD neljakordset resolutsiooni.
QuickTake funktsioon tähendab, et sa ei lase mööda ägedat video filimise võimalust. Saad hakata filmima kaamera režiimil - kõigest hoia all katikut kujutavat nuppu.

Naerata - portree režiim on peal.

Arenenud kaamerasüsteem ja A13 Bionic kiip kõikides viimastes iPhone mudelites võimaldab pildistada Portrait reziimil. Nüüd saad fokusseerida valitud subjektile vääritud loominguga - isegi kui klõpsad selfiet.

Ole nii aktiivne
kui soovid

Apple Watch’i ekraan ei maga kunagi. Näed kellaaega ning päeva põhitegevuse indikaatoreid Retina ekraanilt alati kui seda soovid.

Kell jälgib valvsalt su südant. Viska pilk südamerütmile ning saad teateid kui see muutub liiga kiireks või aeglustub.

Apple Watch laeb rakendusi hetkega. Nüüd on Sul terve App Store randmel - leia ja lae alla uusimad rakendused vaid sekunditega.

Anna endale aega

Säästa aega võttes kõnesid vastu või kuulates muusikat mobiili puudutamata.

Maksa ostude eest kiiremini kui kunagi varem. Tasu hommikukohvi eest kiiresti ja turvaliselt Apple Pay abiga.

Kuula tervet Apple Music kogu1, parimaid podcaste ja audioraamatuid.

Tunne end võitjana

Siin leiad mitmekülgseid rakendusi vastavalt Sinu sportimise soovile ning detailsed treeningu andmeid olenemata viluvuse astmest.

Aktiivsuse rõngad salvestavad su arengut ning inspireerivad liikuma ja treenima iga päev. Võid isegi sõpradega väljakutsetes osaleda.

Viimase asjana ei jää muud üle kui mainida, et kell kuvab aega sinu valitud ekraanil.

Maailm ei ole varem sellist kella näinud - rohkem kui saja erineva näoga ning lugematu arv võimalusi isikupärastamiseks.

Ole täiesti iseseisev

Vajuta ja hoia sensorit, et lülitada sisse välishelide režiim. Sel viisil kuuled enda ümber toimuvat ning saad maailmaga suhelda.

Kui heli loob vaikuse

Mikrofonid tuvastavad müra nii kõrva seest kui ka ümber. AirPods Pro tasakaalustab kõla võrdse müratõrjega, mis taandab heli enne kui seda isegi kuuled.

Aktiivne on lihtne olla

AirPods Pro ühendub iPhone’iga imekergelt. Sul on võimalus jagada laule kahe AirPods Pro² paari vahel.

Sa pole kunagi sellesarnaselt kuulnud

Spetsiaalselt ehitatud kõlarid, kõrge dünaamilise ulatusega võimendi ja H1 kiip teevad koostööd, et läbi kompaktsete kõrvaklappide tuua sinuni vapustavad helid.

Laadi juhtmevabalt.
Kuula terve päev piiranguteta.

Juhtmevaba laadimiskarbiga saab AirPods Pro reisida kuhu iganes soovid. Lisaks ühildub laadimiskarp Qi-sertifikaadiga laadijatega.

Laadimiskarp tagab
rohkem kui

24 h
tööaega³.

Ühekordse laadimise
järel kuni

4.5 tundi
kuulamisaega⁴.

Ole Sina ise - ole aktiive

Kolmes suuruses silikoonotsad aitavad kõrvaklappide kasutamist kohandada sinu vajaduste järgi. Otsikute ventilatsioonid võrdsustavad pinget mõlemal pool kõrvaklappe. AirPods Pro on higi- ja veekindel.5

Vali sobiv

iPhone SE

64Gb

489,00 €

Osta

iPhone 11

64Gb

819,00 €

Osta

iPhone 11 Pro

64Gb

1 169,00 €

Osta

iPhone 11 Pro Max

64Gb

1 279,00 €

Osta

Apple Watch Series 3

Hind alates

239,00 €

Osta

Apple Watch Series 5

Hind alates

429,00 €

Osta

AirPods Pro

 

279,00 €

Osta

AirPods

Hind alates

169,00 €

Osta

* iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max.

„Apple Watch Series 5“

1. Nõutav on Apple Musicu tellimus. Mõni rihm on müügil eraldi. Apple Watch Series 5 ja Apple Watch Series 3 jaoks on vaja iPhone 6s-i või uuemat seadet iOS 13 või uuema versiooniga. Funktsioonid võivad muutuda. Mõni funktsioon, äpp ja teenus ei pruugi kõigis piirkondades ning keeltes saadaval olla. Vaata täielikku loendit saidilt apple.com/ee/watchos/feature-availability.

„AirPods Pro“

2. Töötab iPhone 8 või uuema versiooni ja iPod touchiga (7. põlvkond), milles töötab iOS-i uusim versioon, samuti 12,9-tollise iPad Pro (2. põlvkond või uuem), 11-tollise iPad Pro, 10,5-tollise iPad Pro, iPadi (5. põlvkond või uuem), iPad Airi (3. põlvkond) ja iPad miniga (5. põlvkond), milles on uusim iPadOS.

3. Apple korraldas 2019. aasta oktoobris katse, kasutades eeltootmises olevaid kõrvaklappe AirPods Pro, juhtmeta laadimiskarpi ja tarkvara, mis olid seotud iPhone 11 Pro Maxi seadmete ja väljalaske-eelse tarkvaraga. Playlistis oli 358 iTunes Store’ist ostetud kordumatut heliriba (256 kbit/s täiustatud helikodeeringuga). Helitugevuseks oli seatud 50% ja aktiivne müravähendus oli lubatud. Testimine hõlmas AirPods Pro klappide aku täielikku tühjenemist heli esitamise ajal, kuni esimeses AirPods Pro klapis heli esitamine katkes. Tühjenenud akudega AirPods Pro klappe laaditi 100 protsendini, seejärel jätkati heli esitamist, kuni esimeses AirPods Pro klapis heli esitamine katkes. Tsüklit korrati, kuni mõlemad AirPods Pro klapid ja laadimiskarp olid täielikult tühjenenud. Aku kasutusaeg sõltub seadme sätetest, kasutusest ja paljudest muudest teguritest.

4. Apple korraldas 2019. aasta oktoobris katse, kasutades eeltootmises olevaid kõrvaklappe AirPods Pro, juhtmeta laadimiskarpi ja tarkvara, mis olid seotud iPhone 11 Pro Maxi seadmete ja väljalaske-eelse tarkvaraga. Playlistis oli 358 iTunes Store’ist ostetud kordumatut heliriba (256 kbit/s täiustatud helikodeeringuga). Helitugevuseks oli seatud 50% ja aktiivne müravähendus oli lubatud. Kui aktiivne müravähendus ja läbikuuldavuse režiim olid välja lülitatud, kestis kuulamisaeg kuni 5 tundi. Testimine hõlmas AirPods Pro klappide aku täielikku tühjenemist heli esitamise ajal, kuni esimeses AirPods Pro klapis heli esitamine katkes. Aku kasutusaeg sõltub seadme sätetest, kasutusest ja paljudest muudest teguritest.

5. AirPods Pro on higi- ja veekindel, sobib kuival maal sportimiseks ja trenniks. AirPods Pro klappe testiti kontrollitud laboritingimustes ja neile on IEC standardi 60529 järgi antud hinnang IPX4. Higi- ja veekindlus pole püsivad omadused ning need võivad tavalise kulumise käigus väheneda. Ära lae märgi AirPods Pro klappe. Puhastamis- ja kuivatamisjuhiseid vaata https://support.apple.com/kb/HT210711. Laadimiskarp pole higi- ega veekindel.