Apple TV

 

 

 

 

4K HDR ajastu.
Nüüd ekraanil.


Apple TV 4K võimaldab vaadata hämmastava 4K HDR-kvaliteediga filme ja sarju. Ning otseülekandes spordiüritusi ja uudiseid striimida. Samuti annab see sinu käsutusse parima sisu rakendustest nagu Amazon Prime Video, TED, Bloomberg ja Netflix.1

 

 

Osta kohe

 

 

4K HDR loob uue standardi. 4K annab tavalise HD-ga võrreldes teravama pildi, kuna kasutatakse neli korda enam piksleid. HDR-i ehk suure dünaamilise ulatusega tagatakse eredam, realistlikumate värvidega detailsem pilt. Nüüdsest on kõik alates uusimast menufilmist kuni sinu lemmiksarjadeni enneolematult elutruu.
Lavastus

Meeletu valik 4K HDR meelelahutust.

 

Uudised ja sport. Otseülekannetena. Apple TV 4K toob su lemmikud – uudised ja spordi – otse sinuni. Populaarseid spordiüritusi ja uusimaid uudiseid kantakse üle parimate rakenduste nagu NBA ja Bloomberg kaudu, mis teeb sulle soovitud otseülekannete leidmise enneolematult lihtsaks.2

 

 

Rakendused. Tänapäevane viis teleka vaatamiseks. Rakendused on vabastanud televisiooni telekavadest ning lasevad sul valida, mida ja millal sa vaadata tahad. Rakenduste kaudu pääsed juurde igasugusele meelelahutusele alates kassahittidest, telesarjadest ning spordiürituste otseülekannetest kuni uudiste ja ilmateadeteni. Vaadata saab ka lastesaateid, muusikaüritusi, NASA kanalite otseülekandeid, podcaste ja palju muudki.
<
Teie lemmikprogrammid ja üritused on striimitud.

 

 

Juhi oma telekat Touch-tehnoloogiaga.

 

 

Super jõudlus. Suurepärane graafika. Kiip A10X Fusion pakub võimsa platvormi rikkalikuma sisuga interaktiivsemate mängude ja rakenduste nautimiseks. Kõik on leitav App Store'i Apple TV osast. Veelgi suurema elamuse saamiseks saad juurde lisada mängupulte ja kõrvaklappe.

 

Sky
Sky: Light Awaits on romantiline sotsiaalne seiklus. Mängu loojaks on Thatgamecompany, mis on tootnud BAFTA poolt auhinnatud Journey'i mängu. Avasta Sky: Light Awaits mängus koos sõpradega see salapärane lõbustuspark.

 

 

Sinu fotod, videod ja muusika. Täna telekas. Suurel ekraanil saad vaadata nii oma iCloudi fotokogu pilte ja videoid kui ka ühisalbumeid.3 Ühenda Apple Music oma kodukinoga. Nii saavad ka su pere ja sõbrad AirPlay kaudu fotosid ja videoid jagada.

 

Fotod ja videod

Funktsioon Memories loob sinu parimatest fotodest ja videotest automaatselt albumi, mida saad Apple TV-s 4K-kvaliteediga vaadata. Suurel ekraanil saad jagada ka näiteks iPhone'is loodud Live Photo pidevkordusi ja edasi-tagasi esitamist.

Apple Music

Apple Musicu kaudu saad juurdepääsu enam kui 45 miljonile laulule ja muusikavideole (nii 80ndate ja 90ndate hitid kui ka tänapäeva uusimad artistid) – kõik sinu Apple TV-s.4 Nii saad peo käima tõmmata või lihtsalt koos pere ja sõpradega muusikat kuulata, vaadata ja avastada.

 

Jaga fotosid, esitlusi, veebisaite ja palju muudki.

AirPlay võimaldab ka külalistel hõlpsalt ja juhtmevabalt oma iPhone'i, iPadi või Maci sisu efektselt suurel ekraanil näidata.

Juhi oma nutikodu läbi Apple TV.

Saad sulgeda garaažiukse. Reguleerida toatemperatuuri ja juhtida kliimaseadet. Kontrollida lukustatust. Apple TV kaudu saad oma iOS-seadme rakenduse Home abil kaugjuhtida HomeKiti toega tarvikuid.

 

 

Leia endale sobiv Apple TV

 

Apple TV mudelite võrdlus

 

 

 

 

1. Teatud sisule juurdepääsemiseks võib olla vaja tellimust. Spordivõistluste otseülekannetel võib esineda regionaalseid piiranguid. Kogu sisu pole saadaval 4K HDR-kvaliteediga. 4K-resolutsiooni jaoks on vaja 4K-toega telekat. Taasesitamise kvaliteet oleneb riistvarast ja Interneti-ühendusest. iTunesis saadaval. Nimetuste saadavus võib muutuda. Mõned rakendused pole kõigis piirkondades saadaval. Rakenduste saadavus võib muutuda.
2. Vajalik Netflixiga liitumine
3. Teatud sisule juurdepääsemiseks võib olla vaja tellimust.
4. iCloudi kasutamiseks on vajalik iCloudi võimaldav seade. Mõne funktsiooni kasutamiseks on vajalik iOS 11 ja macOS High Sierra. Mõne funktsiooni kasutamiseks on vaja WiFi-ühendust. Mõni funktsioon pole kõigis riikides ja piirkondades saadaval. Mõnele teenusele pääseb juurde kuni 10 seadmega.
5. Apple Musicu kasutamiseks on vaja tellimust.

• The Boss Baby on saadaval iTunesis. DreamWorks The Boss Baby © 2017 DreamWorks Animation LLC. Kõik õigused kaitstud. Vaata filmi Django Unchained MUBI tellimusega. Django Unchained © 2012 Visiona Romantica, Inc. Kõik õigused kaitstud. Fantastic Beasts and Where to Find Them on saadaval iTunesis. Fantastic Beasts and Where to Find Them © 2017 Warner Bros. Entertainment Inc. Harry Potter and Fantastic Beasts Publishing Rights © J.K.R. Kõik õigused kaitstud. Going in Style on saadaval iTunesis. Going in Style © 2017 Warner Bros. Entertainment Inc., RatPac-Dune Entertainment LLC, and Village Roadshow Films North America Inc. Kõik õigused kaitstud. The Great Wall on saadaval iTunesis. The Great Wall © 2016 Legendary Pictures and Monolith Productions US, LLC.. Kõik õigused kaitstud. Kong: Skull Island on saadaval iTunesis. Kong: Skull Island © 2017 Warner Bros. Entertainment Inc.Legendary Pictures Productions, LLC and Ratpac-Dune Entertainment LLC. Kõik õigused kaitstud. The LEGO Batman Movie on saadaval iTunesis. The LEGO Batman Movie © 2017 WBEI. TM and © DC Comics. © 2017 The LEGO Group. Kõik õigused kaitstud. NBA mängude otseülekannete striimimiseks on vajalik NBA League Passi tellimus. Võimalikud on regionaalsed piirangud. Vaata Imagine Dragons - Smoke + Mirrors: Live kontserdit registreeritud Qello kasutajana. Vaata sarja Story Bots Hopsterist. Vajalik on kuupõhine tellimus. Story Bots © 2017 JibJab Bros. Studios. Kõik õigused kaitstud. Vaata sarja Tale of Kitto Katto kanalilt Tastemade. Osa sisu jaoks võib vaja minna tellimust. Tale of Kitto Katto © 2017 Tastemade, Inc. Kõik õigused kaitstud. Kogu WWE programm ja esinejate nimed, välimus, hüüdlaused, maadlusvõtted, kaubamärgid, logod ja õigused on eranditult WWE ja tema tütarettevõtete omand. Kõik muud kaubamärgid, logod ja õigused kuuluvad nende vastavatele omanikele. © 2017 WWE. Kõik õigused kaitstud. Wonder Woman on saadaval iTunesis. Wonder Woman TM and © DC Comics and © 2017 WBEI and RatPac-Dune Entertainment LLC. Kõik õigused kaitstud. Valitud nimetused on saadaval Netflixi tellimusega. The Marvelous Mrs. Maisel on saadaval Prime Video rakenduses koos Prime tellimusega. Sneaky Pete on saadaval Prime Video rakenduses koos Prime tellimusega. The Grand Tour on saadaval Prime Video rakenduses koos Prime tellimusega. Vaata filmi Bright Netflixi tellimusega. Bright © 2017 Fogteeth Productions, LLC. Kõik õigused kaitstud. Blade Runner 2049 on saadaval iTunesis. Blade Runner 2049 © 2017 Alcon Entertainment, LLC. Kõik õigused kaitstud. Logan on saadaval iTunesis. Logan © 2017 FOX. All Rights Reserved. Logan © 2017 MARVEL.. Kõik õigused kaitstud.

Sky rakendus on saadaval App Store’is talv 2018. Skay App ei pruugi olla saadaval kõigis App Store’ides.