Beats Pill Plus Speaker - Black version B

Tootekood: ML4M2ZM/B

 • Laos olev kaup kätte 1-3 tööpäevaga.
  Transport pakiautomaati 3.90€.
  Sama päeva kuller E-L Tallinnas ja Tartus. Esita tellimus tööpäeval enne kella 13.00 ja saad laos oleva kauba kätte samal päeval. Kulleri hind 8.90€.
 • Apple tagasiost - vaheta vana seade uueks.
  Too oma kasutatud, kuid töötav, tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Tagasiostu soodustus laieneb uutele seadmetele, lisatarvikutele, hoolduse teenustele ja koolitustele. Vaata oma seadme väärtust

Beats Pill Plus Speaker - Black version B

Tootekood: ML4M2ZM/B

 • Hind
  199,00 €
 • Beats Pill+ on disainitud minema sinuga koos kõikjale, et täita iga ruum muusikaga, mille heliväli on külluslik ja selge, milles on ühtlasi nii jõudu kui ka konkreetsust. Kena välimusega Beats Pill+ kõlarit on lihtne kasutada. See kõlar toob oma kaasahaaravate võimalustega inimesed kokku, et kogeda ühiselt omanäolist kuulamiskogemust. Aktiivne kahesuunaline stereo loob optimaalse helivälja, mille on dünaamiline ulatus ja selgus on tuntavad iga muusikastiili kuulates. Kõrgeid ja madalaid sagedusi mängitakse maha samade akustiliste mehhanismidega, mida kasutatakse professionaalsetes helisalvestusstuudiotes üle maailma. Tänu oma tagasihoidlikule disainile on Beats Pill+ kõlari väljanägemine sama hea kui tema heli. Lihtsat ja intuitiivset kasutajaliidest on mugav kasutada, nii võid kerge vaevaga kohe muusikat kuulama asuda. Ühenda Beats Pill+ oma iPhone-i, Macbook-i või mõne teise sinihambaühendusega seadmega ja mängi oma lemmiklugusid, -videoid ja mänge parema helikvaliteediga. Või ühenda kõlar oma Apple Watch kellaga, et elu oleks veelgi mugavam. Parendatud häälekvaliteet võimaldab teha ja vastu võtta väga hea heliga telefonikõnesid. Kõlaril on 12-tunnine akukestvus – nii saad olla pidevalt liikumises. Aeg hakkab otsa saama? Kasuta kaasasolevat Lightning-kaablit ja toiteadapterit, et kolme tunniga kõlar täis laadida. Kõlari peal on näha, kui kaua aku veel kestab. Lisaks võid Beats Pill+ kõlarit kasutada ka oma iPhone-i või välise muusikaseadme aku laadimiseks. Lae App Store-i rakendusepoest alla Beats Pill+ äpp*, et pääseda ligi võimalustele, mis viivad sind ja su sõpru veelgi sügavamale muusikamaailma. Lisa mängu veel üks kõlar ja avasta, mida kõike nendega teha saab. Äpp pakub ja lisa tarkvarauuendusi ja tootetuge. * Saadaval ainult iPhone 5 ja uuematele mudelitele, iPad Air-ile (kõik mudelid), iPad mini 2 või uuematele ja valitud Android-i seadmetele.