Terve tulevik on sinu käel.

Mõõda oma vere hapnikusisaldust.1 Hoia oma südamel silm peal. Vaata oma treeningutulemusi täiustatud ja alati sisselülitatud Retina-ekraanil. Ela tervislikumat, aktiivsemat ja mitmekülgsemate suhtlusvõimalustega elu.

Osta

Tervis

Vaata oma tervist sügavuti.

Vere hapnikusisaldus. Mõõda erakordse uue anduri ja rakenduse Blood Oxygen abil oma vere hapnikusisaldust.1

Pulss. Saa kiire ja aeglase pulsi märguandeid.

Unerakendus. Täida igal ööl oma une-eesmärgid, et iga päev võiks olla tervislikum.

Trenn

Iga liigutus loeb.

Jälgi oma päevast aktiivsust ja mõõda täpselt iga oma lemmiktreeningut, kasvõi vee all.3

Treeningrežiimid. Vali jooks, ujumine, jooga, jalgrattasõit, tantsimine või mõni teine lemmikspordiala ja hakka mõõtma iga oma liigutust.

Püsi ühenduses

Juhi kõike
otse randmelt.

Sisseehitatud mobiilandmesideühendus4 võimaldab sul kõnesid vastu võtta, sõnumeid saata ja kuulata muusikat Apple Musicust5 – nüüd ilma telefonita. Ja ka Apple Pay on alati käeulatuses.

Disain

Näita oma
iseloomu.

Alati sisselülitatud Retina-ekraan on nüüd õues 2,5 korda heledam ka siis, kui su ranne on allapoole suunatud. Näed sihverplaadil kuvatud sisu ka ekraani äratamata. Ja uute kohandatavate sihverplaatide seast leiad just endale sobiva.

Sihverplaatide jagamine. Leia veebist või App Store'ist uued kella sihverplaadid ning jaga neid sõprade ja perega.

Miks Apple Watch?

See on ülim seade tervislikuks eluks.

Tervis

Saa südamemärguandeid. Jälgi oma und. Helista kiirelt hädaabikontaktidele.6

Trenn

Jälgi oma igapäevast aktiivsust.
Mõõda täpselt oma lemmiktreeninguid.

Ühenduvus

Võta vastu kõnesid ja sõnumeid. Kuula muusikat. Kasuta Apple Payd. Lihtsalt oma randmelt.

Isikupärastamine

Uue välimuse saamiseks lisa uus rihm. Otsi, kohanda ja jaga kella sihverplaate.

1. Vere hapnikusisalduse mõõtmise rakenduse tulemused ei ole ette nähtud meditsiiniliseks kasutamiseks ega iseseisvaks diagnoosimiseks või arstiga konsulteerimiseks. Need on mõeldud ainult üldiseks vormi ja heaolu hindamiseks.

2. Apple Watch Series 6 veekindlus on kuni 50 meetrit ISO standardi 22810:2010 järgi. See tähendab, et seda võib kasutada madalas vees, näiteks basseinis või meres ujumisel. Kella Apple Watch Series 6 ei tohiks kanda sukeldumisel ja veesuusatamisel või muude tegevuste korral, kus veesurve on tugev või kell satub sügavasse vette.

3. ISO standardi 22810:2010 järgi antud hinnangu kohaselt on Apple Watch Series 6 veekindel kuni 50 m sügavusel. See tähendab, et neid võib kasutada madalas vees, nagu näiteks basseinis või ookeanis ujudes. Neid ei tohiks kanda sukeldumisel ja veesuusatamisel või muude tegevuste korral, kus veesurve on tugev või kell satub sügavasse vette.

4. Mobiilandmesideteenuste kasutamiseks on nõutav mobiilsideteenuste pakett. Lisateabe saamiseks pöördu oma teenusepakkuja poole. Rahvusvahelist rändlust ei toetata. Osalevate teenusepakkujate ja tingimustele vastavuse kohta vaata apple.com/watch/cellular. Lisateavet seadistamise kohta leiad aadressilt https://support.apple.com/et-ee/HT207578.

5. Apple Music vajab tellimust.

6. Apple Watch 6 (GPS + Cellular) kasutab mobiilsideühendust hädaabi SOS-i jaoks. Hädaabi SOS kasutamiseks ilma mobiilsideta Apple Watchis peab sinu iPhone olema läheduses. Kui su iPhone’i pole läheduses, peab Apple Watch looma ühenduse teadaoleva WiFi-võrguga ja sa pead seadistama WiFi-ühenduse kaudu helistamise.

Mõni rihm on müügil eraldi.

Apple Watch Series 6 jaoks on vaja seadet iPhone 6s või uuemat, millel on opsüsteem iOS 14 või uuem.

Funktsioonid võivad muutuda. Mõni funktsioon, äpp ja teenus ei pruugi kõigis piirkondades ning keeltes saadaval olla. Vaata täielikku loendit saidilt apple.com/ee/watchos/feature-availability.