• Laos olev kaup kätte 1-3 tööpäevaga.
  Transport pakiautomaati 3.90€.
  Sama päeva kuller E-L Tallinnas ja Tartus. Esita tellimus tööpäeval enne kella 13.00 ja saad laos oleva kauba kätte samal päeval. Kulleri hind 8.90€.
 • Apple tagasiost - vaheta vana seade uueks.
  Too oma kasutatud, kuid töötav, tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Tagasiostu soodustus laieneb uutele seadmetele, lisatarvikutele, hoolduse teenustele ja koolitustele. Vaata oma seadme väärtust

Apple MagSafe Battery Pack White

Tootekood: MJWY3ZM/A

 • Tootehind
  119,00 €
 • MagSafe Battery Packi kinnitamine on lihtne. Selle kompaktne intuitiivne disain teeb laadimise teel olles hõlpsaks. Ideaalselt joondatud magentid hoiavad MagSafe Battery Packi Sinu telefoni küljes, tagamaks turvalist ja töökindlat juhtmevaba laadimist. See laeb automaatselt, mistõttu ei ole vajalik seda sisse ega välja lülitada. Samuti ei sega see sinu pangakaarte ega võtmepulti.

  Oled laua taga ja vajad laadimist? Ühenda Lightning-kaabel MagSafe Battery Packi külge kuni 15W juhtmevabaks laadimiseks.

  Sul on vähe aega? Üle 20W laadimisadapteriga saad laadida nii MagSafe Battery Packi kui ka oma iPhone'i veelgi kiiremini. Laadimise seisu saad jälgida lukustusekraanilt.  Soovitatav: 20W või võimsam USB-C toiteadapter ja USB-C to Lightning laadimiskaabel (müügil eraldi).