Tule tööle!

IM Arvutid on Baltikumi suurim Apple partner ja edasimüüja alates 1993 aastast. Pakume oma klientidele laia valikut Apple tooteid, lisatarvikuid, koolitust, hooldust ja tuge Eestis, Lätis ja Leedus. Meie eesmärk on olla parim Apple toodete asjatundja ja müüja Baltikumis, pakkudes kliendile kõige-kõige paremat teenust. Me tahame muuta inimeste elu lihtsamaks. 

Vajame seoses müügimahtude kasvu ja uute müügisalongide avamisega Tallinnas ja Tartus juurde säravaid müügikonsultante, ärikliendi haldurit ning hooldustehnikut Tallinnas. Sa liitud meie tiimiga, kes töötab ühiselt selle nimel, et iga klient saaks meilt just talle parima lahenduse. Sa tutvustad klientidele Apple tooteid ja meie teenuseid, viid läbi tootedemosid, pakud igale kliendile lisatooteid ja teenuseid vastavalt vajadusele kas eesti-, inglise- või vene keeles. Sa hoolitsed meie müügisalongi hea väljanägemise eest ning oled oma töös täpne ja korrektne. Sa mõistad, et iga klient on eriline ja erinev ning tuled toime kõikide nendega, lahendades vajadusel sujuvalt ka probleemsed olukorrad. Sa omad varasemat kogemust jaemüügi või teeninduse valdkonnas ning oled valmis töötama graafiku alusel (ka nädalavahetusel).Ärikliendi haldurina töötad sa välja personaalseid lahendusi ettevõtetele, kelle jaoks Mac on töös ärikriitiline, ning tutvustad Mac'i potensiaalsetele uutele klientidele.

Kui eelnev kirjeldus ning Apple tooted tekitavad Sinus vastupandamatut huvi ja kirge, siis saada meile oma CV ning loetelu tulemustest oma varasematel töökohtadel või hobides.

Omalt poolt pakume Sulle stabiilset töökohta, põhipalka ja müügitulemusest sõltuvat boonust, professionaalse ja kogenud meeskonna tuge, kaasaaegseid töövahendeid, toetame su sportlikke harrastusi ning genereerime koos tempokaid firmaüritusi.

Sind võib oodata unelmate töö maailma kõige innovatiivsemate toodete ning parimate klientidega nooruslikus ja toetavas meeskonnas kui saadad oma cv ja motivatsioonikirja cv[at]imarvutid.ee.