Digiõpikud

Digiõpikute puhul on tegemist uute tahvelarvuti võimalusi kasutatavate õpikutega. Õpiku pilte saab vaadata suuremana ja koos lisainfoga. Õpikutesse on lisatud teemakohased heli- ja videofailid ning erinevad ülesanded nendega töötamiseks. Võimalik on ise pilte värvida, täita harjutustes tekstivälju, lohistada kokku ühtekäivad sõnad ja pildid ning teha seda kõike koheselt ka vastuste õigsust kontrollides. Esimesena on digitaliseeritud põhiõppeainete õpikud esimesele, neljandale ja seitsmendale klassile. Kõik digiõpikud vastavad riiklikule õppekavale ja nende abil on võimalik saavutada nõutud õpitulemused. Õpikute kirjastajaks on Eesti juhtiv digiõpikute kirjastaja AS Koolibri ja õpikute digitaliseerijaks on Mobile Digital OÜ.


Koostöös oma finantspartneritega (3 Step IT, Fusion) pakume Teie koolile stardipaketti. Oleme välja töötanud koolidele sobiva lahenduse innovaatiliste IT vahendite finantseerimiseks. Pakett sisaldab soodsatel tingimustel finantseerimisteenust ja IM Arvutid spetsialistide konsultatsioone. Oleme valmis pakkuma ka erilahendusi vastavalt Teie kooli soovidele.
 
Miks valida finantseeringuga stardipakett?
* Kasutate eelarvet otstarbekamalt
* Hajutate kulusid ühtlasemalt
* Saate soovitud lahenduse täies mahus kohe kätte
* Finantseerimine ei ole kallis!
 

Pakettide nimekiri:     

 1) 20 iPad-i ning igas iPadis 12 õpikut esimesele kuni kolmandale klassile.

 2) 20 iPad-i ning igas iPadis 11 õpikut neljandale esimesele kuni kuuendale klassile.

 3)  20 iPad-i ning igas iPadis 12 õpikut seitsmendale kuni üheksandale klassile.

Pakkumine Teile:

Täislahendus: eelseadistatud õppevahendid koos digiõpikutega ühele klassikomplektile.

 

Võtke ühendust ja küsige pakkumist:

business@ideal.ee
+372 6869010

 

*Hinnale lisandub käibemaks.

 

Õppetöö edukaks alustamiseks soovitame enda koostööpartneri, Tartu Erakooli, praktilist koolitust iPadide kasutamine algklassides.

Tulemuslikuks loodusainete ja tehnoloogiaõppeks soovitame enda koostööpartneri Laboritugi OÜ õppevahendeid, mis muudavad iPadi tõeliseks andmekogumis- ja analüüsivahendiks. Tooted võimaldavad näiteks mõõta temperatuuri, õhurõhku, tuule kiirust, helitugevust, magnetvälja jmp. Vaata lähemalt siit.